O autorze
Od 2008r. pracuje w zespole Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy im. G. Holoubka, współtworzy kształt Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WARSZAWA CENTRALNA. Współzałożycielka nieheteronormatywnej Inicjatywy POMADA, współredaktorka audycji w Radiu TOK FM "Lepiej późno niż wcale", w Radiu Roxy prowadziła autorską audycję SZU SZUKA GUZA, w latach 2004-2006 dyrektor artystyczna klubu Le Madame

Absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze (Akademia Teatralna) oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami (Szkoła Główna Handlowa)


(fot. Anna Bloda / annabloda.ownlog.com)

I nie zmienia się nic. Sześć lat po Le Madame

Równo 6 lat temu rozpoczęła się okupacja Le Madame. Piątego dnia o 5:50 rano prywatna firma ochroniarska i policja rozpoczęły siłową eksmisję. Prawo i Sprawiedliwość rozprawiło się z nami bezpardonowo.

Równo 6 lat temu rozpoczęła się okupacja Le Madame. Piątego dnia o 5:50 rano prywatna firma ochroniarska i policja rozpoczęły siłową eksmisję. Prawo i Sprawiedliwość rozprawiło się z nami bezpardonowo. Dzisiejsza władza różni się od poprzedniej jedynie tym, że analizuje dyskurs medialny po swoich decyzjach. Szkoda, że nie chce wyprzedzać konfliktów, by wspólnie podejmować decyzje z obywatelami i tworzyć przyjazne miasto.

Pięć wiosennych dni roku 2006 okiem Joanny Erbel:Zaczęło się od Śniadania z Komornikiem, na którym z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wystąpili m.in. Ewa Kasprzyk i Leon Dziemaszkiewicz
Trwa ładowanie komentarzy...